Annemce.com Sitesi Nedir?

Annemce.com Sitesi Nedir?

Annemce.com genellikle kadınlara yönelik bir site olup erkeklerin de yararlanabileceği bilgileri barındıran bir internet sitedir. Kadınlara ve anneler dair bütün bilgilere sitemizde ulaşabilirsizin. Merak ettiğiniz başlıklara ilerleyerek ilgili içerikleri okuyup detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Annemce.com Başlıkları Nelerdir?

Özellikle anne olmak isteyen adayları  ve anne olan kişileri bu bölüm oldukça ilgilendirmektedir. Hamilelik daha başlamadan ki süreci kapsayarak kademeli olarak hamilelik öncesi, hamilelikte, hamilelik sonrası gelişecek bütün durumları detaylı anlatan içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Doğumunuzu kolaylaştıracak, yeni doğan bebeğinizin ihtiyaçlarını belirleyecek ve hangi doğum yöntemine karar vermenizi sağlayacak içerikler bulunmaktadır. Sezeryan ve normal doğum süreçlerinin bulunduğu yazılarımızı okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Kısırlık ve Tüp Bebek

Bu bölüm kadınları olduğu kadar erkekleri de ilgilendirmektedir. Kısırlık sorunu hem kadınlar da hem de erkeklerde görülen bir olaydır. Erkekler ve kadınlarda kısırlık neden olur ve ne etkiler öğrenmek isteyenler sitemizde yer alan ilgili içeriklerden faydalanabilir. Tüp bebek sürecini kapsayan yazılarımızda sizleri nasıl bir sürecin beklediğini öğrenebilirsiniz.

Bebeğinizin tüm ihtiyaçları, bebek sağlığı ve bebek bakımına dair her şeyi kapsayan bu bölüm bebeğinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olur. Bu kısım sadece anneleri değil bir o kadar da babaları ilgilendirmektedir. Babalar da bebeklerine bakarken nelere dikkat edeceklerine dair içerikleri öğrenip annelere yardımcı olabilirler.

Çocuk sağlığı ve çocuk ihtiyaçlarına yönelik, büyüme gelişme aşamaları kapsayan süreçler yer almaktadır. Çocuklar büyümeye başladıkça sorunları da artmaya başlar. İlgili başlıkları okuyarak bu geçiş evrelerini daha rahat bir şekilde atlatabilirsiniz.

  • Aile

Aile bireylerini ilgilendiren, ailede rollerinden, ilişkiler arası uyum ve cinsel ilişkinize kadar bütün kısımlar bu bölümde yer almaktadır.

  • Kadın Sağlığı ve Hastalıkları

Kadınları ilgilendiren hastalıklar, kadın sağlığı, kadın doğum yöntemleri gibi içerikler yer almaktadır. Bu bölümde ilerde anne olmanıza da etki edecek araştırmaları okuyarak kendinizi anne olmaya hazırlayabilirsiniz.

  • Güzellik

Hayatlarının her alanında birden fazla işle uğraşan kadınlar ve anneler her yerde güzel görünmek ister. Bu onların en doğal hakkıdır. Güzellik sırlarının yer aldığı bu bölümde cildinizi, saçınızı, vücudunuzu ilgilendiren güzellik hilelerini öğrenebilirsiniz.

  • Sağlıklı Yaşam

Gebelik öncesi, gebelik dönemleri ve gebelik sonrası dönemleri kapsayan ve anne baba adaylarına yardımcı olacak içerikleri okuyup doğacak bebeğinizin hayatını kolaylaştırabilirsiniz. Hamilelik sonrası alınan kilolardan kurtulmanın yöntemlerini öğrenip güzellik sırlarını keşfedebilirsiniz.

Sitemizin soru sor kısmıyla sorular sorup yeni bilgiler keşfedebilirsiniz. Annelere ve uzmanlara soru sor kısmında sorular sorup üyelerimizle de iletişime geçmeniz mümkündür. Annemce.com sitemizde yer alan hesaplama araçlarından da yararlanabilirsiniz.

Hesaplama araçları arasında Çin Takvimine göre cinsiyet tahmini, yumurtlama tarihi, adet tarihi, hamilelik haftası tarihi , bebek doğum tarihi, kaç haftalık hamile olunduğu, bebek aşı takvimi ve bebeğin yerleşme kanamasına kadar hesaplamaların bulunduğu bu kısmı kullanabilirsiniz.

] }
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.