Direksiyon Kaplama Fiyatları 2022 Güncel Fiyatlar

Direksiyon Kaplama Fiyatları 2022 Güncel Fiyatlar

Direksiyon kaplama fiyatları hakkında araştırma yapan kullanıcılar ne yazık ki doğru bir sonuç bulamıyor. Zamanla kullanılan direksiyonlar aşınıyor veya estetik görüntülerini kaybedebiliyorlar.

Kullanıcılar bu durumu ortadan kaldırmak için direksiyon kaplama yöntemine başvurmakta. 2022 yılında direksiyon kaplama fiyatları ne kadar kullanıcıların aklındaki soruları cevaplama için detaylı bir yazı hazırladık.

Kaplama işinde fiyatlar sabit olmamakla birlikte çok yüksek rakamlar da çıkabiliyor. Direksiyon kaplama tek bir seçenek değil.

Birden fazla seçenek mevcut olduğu için fiyatlar da buna göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin bir deri kaplama ile suni deri kaplama fiyatları aynı değildir.

Hem malzeme hem işçilik de fiyatları değiştirebiliyor. Direksiyon kaplama çeşitleri nelerdir aşağıda sizler için sıraladık.

İçindekiler

Direksiyon kaplama çeşitleri nelerdir?

Direksiyon kaplama fiyatları konusunda doğru bir karar vermek isterseniz öncelikle kaplama çeşidini belirlemeniz gerekiyor. Fiyatlar kaplama çeşidine göre değişim gösterdiğinden dolayı bu noktada doğru bir karar vermeniz gerekiyor.

Peki direksiyon kaplama çeşitleri nelerdir? Hangi model direksiyon kaplama yapılabilir sizler için başlıklar halinde inceledik. İşte en çok kullanılan direksiyon kaplama çeşitleri;

  • Suni Deri Direksiyon Kaplama
  • Deri Direksiyon Kaplama
  • Sedef Direksiyon Kaplama
  • Ahşap Direksiyon Kaplama
  • Karbon Direksiyon Kaplama

Suni deri direksiyon kaplama fiyatları

suni deri direksiyon kılıfı fiyatları

Direksiyon kaplama fiyatları konusu altında en ucuz ve birçok kişi tarafından tercih edilen bir çeşittir. Gerçek deri değildir, çeşitli malzemelerden sağlam yapılan bir malzeme ve uzun süre kullanabilirsiniz.

Fiyat aralıkları 70 ₺ ile 150 ₺ arasında değişmekte.

Bu fiyatlara işçilik dahil oluyor genellikle. Daha düşük fiyatlı kılıflar bulmanız mümkün lakin ne kadar kullanacağınız belli değildir.

Takarken bile zarar verebilirsiniz. Şayet işçiliği kendiniz yapacaksanız fiyat konusunda biraz daha uyguna getirtebilirsiniz.

Deri direksiyon kaplama fiyatları

deri direksiyon kaplama fiyatları

Direksiyonunuzu deri kaplatıp şık bir estetik kazandırmak ve uzun süre kullanmak isterseniz tavsiye edebileceğimiz kaplama çeşidi. Hakiki deri direksiyon kaplama kılıfları piyasada bulmanız mümkün.

Fiyatlar genellikle 120₺ ile 250₺ arasında değişmektedir.

Doğru bir fiyat teklifi almak istiyorsanız yakınınızda fiyatları araştırmanız en doğru seçenek olacaktır. Dikkat etmeniz gereken nokta, deri direksiyon kılıfı yerine suni deri kılıf olmaması.

Direksiyon kaplama fiyatları piyasa koşullarına göre değişebileceğinden en doğru fiyatı birebir görüşerek alabilirisiniz.

Sedef direksiyon kaplama

Sedef kaplama diğer kaplama türlerine oranla biraz daha uğraş istiyor gibi görünse de oldukça kolay yapılıyor. İşi kendi başınıza yapabileceğiniz gibi ustasına da yaptırabilirsiniz.

Sedef kaplamayı sevenler veya sedef direksiyon kaplaması ile farklılık oluşturmak isteyenler için bir olanak.

sedef direksiyon kaplama

Sedef kaplama çoğu kişi tarafından tercih edilen bir yöntem. Uzun ömürlü malzeme ile aracınızın direksiyonu şık ve estetik bir gürünüm kazanacaktır. Sedef kaplama yapacaksanız videoları youtube gibi platformlarıdan inceleyerek tek başınıza da yapabilirsiniz.

Karbon direksiyon kaplama fiyatları

karbon direksiyon kaplama

Özellikle şıklık ve sert bir görüntü yakalamak isteyenlerin tarzı olan karbon kaplama herkesin tercih ettiği ve herkesin ulaşamadığı bir direksiyon kaplama çeşidi. İsterseniz mat isterseniz parlak model seçeneği mevcut.

Direksiyon karbon kaplama işlemi biraz zahmetli. Isıya ihtiyacınız olduğundan tek başınıza yapmanız kötü sonuçlara neden olabilir.

Bu sebeple yeteri kadar bilginiz yoksa profesyonel birilerinden yardım almanız doğru olacaktır.

Fiyat konusunda detaylı bilgi almak istiyorsanız yakınınızda karbon kaplama yapan  kişiler ile iletişime geçebilirsiniz.

Ahşap direksiyon kaplama fiyatları

Eskilere giderek nostalji bir an yakalamak istiyorsanız ahşap direksiyon kaplama sizi büyüleyecektir. Hazır ahşap görünümlü plastik kılıflar satılıyor dışarda ama gerçek ahşap ile bu işlemi siz kendi başınıza yapamayabilirsiniz.

Ahşap kaplamada en çok kullanılan ağaç meşe ve maun ağacıdır. Direksiyonunuza özel olarak kılıflar üretilir. Gerçek bir ahşap direksiyon isterseniz bu sektör ile uğraşan şahıslarla iletişime geçmeniz gerekiyor.

Diğer türlü ahşap ve deri direksiyon fiyatları için aşağıdaki tablo size bir fikir verecektir. Lütfen fiyatları canlı pazarda yada firma yetkililerini arayarak bilgi alın.

Direksiyon Kaplama Fiyatları 2022 Listesi

Bazı marka ve modellerde fiyat tabanları oldukça yüksek olabiliyor. Hakiki deri direksiyon ve direksiyonunuza çepeçevre orjinal direksiyonmuş gibi hissettiren çalışma yaptırmak istiyorsanız.

Aşağıdaki fiyat tablosunu inceleyebilirsiniz.

Marka ve Model Fiyat
VW Golf Direksiyon Kaplama Fiyatı 2.500 ₺
BMW F20 1 Serisi Deri Direksiyon Kaplama Fiyatı 2.500 ₺
BMW E46 3 Serisi Deri Direksiyon Kaplama Fiyatı 2.700 ₺
BMW (E60) 5 Serisi Deri Direksiyon Kaplama Fiyatı 2.500 ₺
Mercedes S-Class Deri Direksiyon kaplama Fiyatı 3.00 ₺
Mercedes Maun Direksiyon Kaplama Fiyatı 2.800 ₺
Mercedes W210 Direksiyon Kaplama Fiyatı 2.300 ₺
BMW E90 Direksiyon Kaplama Fiyatı 2.900 ₺
BMW F10 (5 Serisi) Direksiyon Kaplama Fiyatı 2.550 ₺
BMW E46 Direksiyon Kılıfı Fiyatı 2.750 ₺
BMW M Direksiyon Kaplama Fiyatı 3.800 ₺
Hyundai i20 Direksiyon Kaplama Fiyatı 1.900 ₺
Audi A3 Direksiyon Kaplama Fiyatı 3.200 ₺
Ford Connect Direksiyon Kaplama 600 ₺

Gelen Kelimeler:

  • https://otomobilyum com/direksiyon-kaplama-fiyatlari/

Sık Sorulan Sorular

Kılıf direksiyonunuzu korumaktadır. Lakin orjinal olmayan ürün takarsanız söktüğünüz zaman zarar verebilmektedir.

Deri direksiyon simidi bakımı için çeşitli markaların özel ürünleri kullanılır. Deri temizleyici sıvılar bu ürünlerin en yaygınıdır. Deri direksiyon bakım kremi de söz konusu bakım elemanlarından birisidir. Direksiyon derisi bakımı için kullanılan kremler ayda bir veya iki ayda bir olacak şekilde kullanılabilir.

Yumuşak bir yapıya sahip olması mukavemetinin düşük olmasına neden oluyor. Otomobillerin çok yol yapması, hava değişimleri ve güneşe direkt olarak maruz kalması da hesaba katılınca direksiyon simidinin soyulması (deforme olması) kaçınılmaz oluyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.